senior workout manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorottya sárik, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
jog
referenciaszám
123245 / 22191
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A hazai ingatlanpiac egyik meghatározó ingatlanfejlesztéssel- és befektetéssel foglalkozó vállalatcsoportja keresi új munkatársát senior workout manager pozícióba.

- Workout és restrukturálási ügyek napi szintű kezelése
- Behajtási stratégia kidolgozása és – a jóváhagyást követő kivitelezése
- Felszámolás, csődeljárás valamint bírósági végrehajtási eljárások menedzselése
- Banki Workout kapcsolattartás
- Felszámolásból történő ingatlanvásárlásokhoz kapcsolódó pályázatok elkészítése
- Együttműködés a vagyonkezeléssel, jogi-, számviteli- és további társosztályokkal

Elvárások / Requirements

- Jogi vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
- Tárgyalási szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Banki workout területen szerzett szakmai tapasztalat
- Csődtörvény és végrehajtási törvény ismerete
- Felszámolási eljárások és bírósági végrehajtás gyakorlatának ismerete előny
- Precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Változatos, komplex feladatok
- Önálló hatáskör
- Lendületesen növekvő cégcsoport
- Versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Dorottya Sárik
dorottya.sarik@randstad.hu