You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

business development manager

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 24 április 2024,
    referencia szám 33999,

    A Randstad a világ legnagyobb HR szolgáltató cége. 2004-ben mindössze pár fővel indultunk el Budapesten, ma már 100+ kolléga dolgozik nálunk 5 különböző városban, de a nagy méretünk ellenére egy igazán szerethető munkahely tudtunk maradni. Növekedési terveink megvalósítására keressük új Business Development Manager kollégánkat a Randstad csapatába!

    Business Development Managerként feladataid:

    • Új, potenciális partnerek megkeresése és elkötelezése - telefonon, e-mailen keresztül, valamint saját ügyfél-portfólió menedzselése.
    • Új megbízások elnyerése, ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások vezetése, szolgáltatásaink értékesítése (a Randstad teljes, komplex portfóliója), szerződéskötési folyamat menedzselése.
    • Adott piaci szegmens és iparágak aktív figyelemmel kísérése, elemzése, lekövetése.
    • Partneri kapcsolatok ápolása az ügyfélköröddel, network építése .
    • Aktív részvétel a hazai és nemzetközi tender folyamatokban.
    • A Randstad képviselete üzleti rendezvényeken.
    • A piaci trendek megfigyelésében, illetve az értékesítési folyamatok fejlesztéséhez kapcsolódó javaslatok megfogalmazásában és ezekhez kapcsolódó projektek vezetésében is számítunk Rád!
    • Üzletfejlesztéshez és értékesítéshez kapcsolódó céges szintű képzésekben való aktív részvétel
    • Üzleti célok negyedéves, illetve éves szintű megvalósítása, a kitűzött célszámok és KPI-ok teljesítése.
    Elvárások / Requirements

    Téged keresünk, ha:

    • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
    • Ismered, hogyan működik egy recruitment agency és rendelkezel hunter sales tapasztalattal
    • Gyakorlott vagy az üzletfejlesztésben, ideértve főként új ügyfelek akvirálását (mint a pozíció fókusza), valamint akár az aktív partnerek account management-jét és fejlesztését
    • Kitartó vagy és megoldásorientált
    • Kimondottan motiváló számodra, hogy HR szolgáltatónál mind a munkaerőpiaci trendeket, mind a business development megoldások komplexitását tekintve bővítheted eddigi szakmai ismereteidet
    • Előny, ha felsőfokon beszélsz angolul
    Amit kínálunk / Offer

    Miért a Randstad-ot válaszd?

    • Biztos nemzetközi háttérrel rendelkezünk - csatlakozz hozzánk most, és légy részese a sikereinknek!
    • A karrierút nálunk transzparens, kollégáinknak vertikális és horizontális irányba is lehetősége van a fejlődésre
    • Alapbér és cafetéria melletti teljesítményalapú bónusszal díjazzuk a kiemelkedő teljesítményedet
    • Vezetői munkaköreinkhez céges autót biztosítunk magánhasználatra is
    • Hosszú távon heti több napos home office-ban dolgozunk, irodánk a XIII. kerületben található
    • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat évente
    • Rugalmas munkaidőnk biztosítja, hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon
    • 2021-től büszkén viseljük a Megbízható Munkaadó címet
    Kapcsolattartó / Information

    Ha szeretnél több információt megtudni, kérlek keress az e-mail címen.