You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

beszerzési vezető

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Vác, Pest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 24 április 2024,
    referencia szám 33997,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk egy multinacionális háttérrel rendelkező termelő vállalat. Telephelyük Váchoz közel található.

    Pozíció leírása / Job description
    • A beszerzési igények előrejelzése
    • Anyagok és szolgáltatások megrendelése
    • Az árajánlatok felülvizsgálata, beszerzési igénylések előkészítése
    • Beszerzési rendelések jóváhagyása és kiadása
    • A beszerzési tevékenység nyomon követése.
    • Felmerülő problmák, reklamációk kezelése
    • Beszerzői csapat vezetése
    • Raktári csapat közvetett irányítása
    Elvárások / Requirements
    • Beszerzéssi pozícióban szerzett több éves tapasztalat
    • Vezetői tapasztalat
    • Kommunikációs és együttműködési készség
    • Tárgyalási, kapcsolatépítési képesség
    • Önállóság és döntések meghozatala, felvállalása
    Amit kínálunk / Offer

    Amit a partnerünk kínál:

    • Versenyképes alapbér és csomag
    • Kihívásokkal teli munkakörnyezet
    • Támogató légkör