You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

brand manager fmcg

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 16 április 2024,
    referencia szám 33940,

    Partnerünk stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező disztribútor cég. Új kollégájukat keresik FMCG-ben jártas BRAND MANAGER személyében.

    • az általad kezelt márkák éves brand és trade marketing aktivitásának megtervezése és megvalósítása
    • az éves brand és trade marketing budget felhasználásának kontrollja
    • kapcsolattartás, napi kommunikáció a külföldi partnerekkel, márkatulajdonosokkal
    • napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a sales csapattal
    • értékesítési és marketing riportok, elszámolások elkészítése külföldi partnerek részére
    • ügynökségekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
    • új projekt feladatokban való részvétel
    Elvárások / Requirements

    Téged keresünk, ha:

    • felsőfokú marketing szakirányú végzettséggel rendelkezel
    • kreatív, dinamikus személyiség vagy, aki nem csak szereti, de meg is birkózik a kihívásokkal
    • FMCG piacon brand management vagy trade marketing területen szereztél legalább 3 év tapasztalatot
    • feladataidat önállóan is meg tudod oldani, de nem okoz gondot csapatban dolgozni
    • magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)
    • Budapesten laksz és szívesen dolgoznál a XI. kerületben
    • ha felsőfokú szinten tudsz angolul

    Előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha:

    • Német nyelven is erősséged az üzleti kommunikáció
    • tanultál online marketinget és ezt használni is tudod
    • készítettél már Prezi prezentációt
    Amit kínálunk / Offer
    • versenyképes fizetés
    • éves bónusz
    • céges autó használati lehetőség
    • hibrid munkavégzés (irodai napok és home office)
    • extra béren kívüli juttatásokban részesülhetsz
    • munkaeszközök (laptop és Iphone)
    • külföldi üzleti utazások
    • fejlődési lehetőségek
    • szakmai sikerek
    • konferenciákon való részvétel

    Ezen felül pedig a csapat megbecsült és fontos tagja leszel.

    Kapcsolattartó / Information

    nikolett.blau@randstad.hu