You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

beruházási villamos projektmérnök

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Tiszapüspöki, Jász-Nagykun-Szolnok,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 13 március 2024,
    referencia szám 33826,

    Nemzetközi partnerünk Európa legmodernebb kukorica feldolgozó üzeme, mely több évtizede teremt munkalehetőséget közel 300 munkavállaló számára. Kizárólag GMO mentes kukoricafelhasználásával a kiváló minőséget biztosítják.

    Jelenleg csapatukba keressük Beruházási villamos projektmérnök  kollégájukat.

    Feladatok:

    • Biomassza kazán projekt megvalósítása kapcsán, lehetséges műszaki alternatívák értékelése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása, szakmai támogatása.
    • Folyamatban lévő és jövőbeni beruházásokban, projektekben való részvétel és műszaki felügyelet ellátása.
    • Műszaki projektek villamos munkáinak előkészítése, tervezése,  kivitelezésének koordinálása, ellenőrzése és dokumentálása.
    Elvárások / Requirements

    A pozíció betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

    • Villamosmérnök diploma.
    • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat kivitelezés területen.
    • Magas szintű MS Office ismeretek.
    • Felelősségteljes, pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.
    • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.
    Amit kínálunk / Offer

    Amit partnerünk kínál:

    • rugalmas munkaidő
    • vonzó alapbér és extra juttatási csomag
    • relokációs támogatás
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • szakmai tréningek, továbbképzések
    • közvetlen és támogató szakmai háttér és kollégák
    Kapcsolattartó / Information

    Donáth Sára

    sara.donath@randstad.hu