You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

fit-out projekt menedzser

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 18 április 2024,
    referencia szám 33824,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Ügyfelünk 1999 óta Magyarország leglátogatottabb bevásárlóközpontja. Közép- és Kelet-Európa első vegyes hasznosítású ingatlankomplexuma, ahol aktívan működő kiskereskedelmi egységek mellett több mint 16 ezer négyzetméternyi bérleményi területet kínál. Folyamatosan fejlődő és megújuló technológiákat alkalmaznak.

    Fit out projekt managerként lehetőséged lesz kapcsolódni a bérlőkkel, így nem csak a mérnöki tudásodra lesz szükség, hanem a remek problémamegoldó képességedre és tárgyalóképességedre is.

    Pozíció leírása / Job description

    A munkakör fő célja:

    A cégcsoport által üzemeltetett bevásárlóközpont; irodaház; hotel - épület átalakítási programjának végrehajtásában saját projektek szakmai irányítása, felügyelete, teljes munkaidős feladatkörben.

    A fit-out manager a teljeskorűen fog felelni projektmenedzsmentért. Hogy ez mit is jelent pontosan?

    • költségvetés és erőforrás tervezés, előkalkulációk készítése;
    • Space Plan, irodatervek elkészítése
    • tenderkiírás, ajánlatok véleményezése,
    • tervezési folyamat koordinálása;
    • generál kiviteli tervek véleményezése, jóváhagyása,
    • műszaki kivitelezések felügyelete, átvétele,
    • hibafeltárás irányítása,
    • státuszjelentések készítése,
    • folyamatos egyeztetés a társosztályokkal és partnerekkel,
    • ArchiCAD és Excel adatbázisok kezelése,
    • közvetlen beszámolással a beruházási terület vezetőjének.

    Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

    Elvárások / Requirements

    Elvárások:

    • Építészmérnök végzettség,
    • Legalább 2 év fit-outban projektvezetésben és tenderezésben szerzett gyakorlat
    • MS Office felhasználói ismeret erős szinten,
    • Társalgási szintű aktív angol nyelvismeret,
    • Ügyfélközpontú viselkedés,
    • Kezdeményezőkészség, önálló, felelős munkavégzés.
    • ArchiCAD felhasználói szintű ismerete,
    • BIM szerver felépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat előny.
    Amit kínálunk / Offer

    Juttatási csomag:

    • méltényos alapbér,
    • izgalmas, önállóságot igénylő feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség,
    • ingyenes parkoló,
    • bónusz.
    Kapcsolattartó / Information

    Kisvári Lilla

    lilla.kisvari@randstad.hu