You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

gyártómérnök (tát)

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Tát, Komárom-Esztergom,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 13 május 2024,
    referencia szám 33811,

    Partnerünk egy amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket terveznek és állítanak elő, amelyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel.

    Táti üzemükbe keresünk lelkes, proaktív GYÁRTÓMÉRNÖK kollégát, aki segít a gyártási folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában.

    Ha szeretnél csatlakozni egy támogató csapathoz, szakmailag fejlődni, várjuk jelentkezésed!

    • Gyártási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
    • Termelési folyamatok optimalizálása, illetve a hatékonyság javítása
    • Gyártási folyamatokhoz tartozó selejtek csökkentése
    • A folyamatok fejlesztésére irányuló projektek vezetése és támogatása
    • Új termelő berendezések üzembehelyezésének koordinálása
    • A termelési csapattal való szoros együttműködés a célok eléréséhez
    • Termelési dokumentációk készítése, frissítése – műveleti utasítások, beállítási utasítások, PFMEA
    Elvárások / Requirements
    • Műszaki diploma (preferáltan mérnöki területen) vagy folyamatban lévő tanulmányok
    • Friss diplomás vagy kevés tapasztalattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Problémamegoldó képesség és kreativitás
    • Készség és motiváció a tanulásra és a fejlődésre
    Amit kínálunk / Offer

    • versenyképes juttatási csomag (alapbér megegyezés szerint, éves bónusz, 13. havi fizetés, napi egyszeri melegétkezés kedvezményes áron),
    • felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok, innovatív gyártási környezet,
    • képzések,
    • támogató, nemzetközi munkakörnyezet,
    • bejárás támogatás vagy albérleti támogatás,
    • dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben,
    • iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok,
    • biztonságos munkakörnyezet,
    • stabil, hosszútávú lehetőség egy bővülő cégnél.
    Kapcsolattartó / Information

    Jelentkezz a felületünkön pár kattintással, vagy küldd el önéletrajzodat a fanni.petruch@randstad.hu e-mail címre.