You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

járműipari teszt technikus

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Zalaegerszeg, Zala,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 10 április 2024,
    referencia szám 33802,

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben rendelkezel a szükséges végzettséggel!

    Osztrák tulajdonban lévő partnerünk bővítés céljából, saját állományába keres új munkavállalókat Járműipari Teszt Technikus pozícióba. A világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

    A tesztpálya egyedülálló, a jövő járműveire fókuszáló kutatás-fejlesztési tevékenységekkel. Egyedisége, hogy nemcsak a hagyományos járműdinamikai tesztek elvégzésére nyújt lehetőséget, hanem az autonóm (önvezető) járművek, továbbá az elektromos járművek validációs vizsgálatait is lehetővé teszi.

    Feladatok:

    • a tesztpályára érkező személyautók és haszongépjárművek különböző részegységein technikusi/autószerelési munkák elvégzése

    • futóműállítás, gumicsere, kerékszerelés, lengéscsillapító beállítás, mérlegelés, fékerőmérés, járműdiagnosztika, alkatrészcserék a tesztjárműveken

    • a tesztautókat mérő mérőrendszerek, illetve egyéb teszteszközök kezelése, esetenként konfigurálása

    • személyes kapcsolattartás a tesztelést végző, többnyire nemzetközi ügyfelekkel

    • tesztpálya járműparkjának karbantartása

    • egyéb technikus feladatok

    Elvárások / Requirements

    Elvárások:

    • legalább középfokú, műszaki iskolai végzettség (autószerelői végzettség előnyt jelent).
    • autószerelőként vagy egyéb járműszerelési területen szerzett jártasság professzionális vagy akár hobbi szinten
    • aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban az ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartáshoz
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és alkalmazásai: Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
    • gyakorlatias, megbízható és proaktív hozzáállás

    A pályázat során előnyt jelent:

    • ügyfelekkel való kommunikációban szerzett tapasztalat

    • autóvillamossági, járműdiagnosztikai ismeretek

    • haszongépjárművek ismerete

    Amit kínálunk / Offer

    az alapbéren felül a következő juttatásokkal számolhatsz:

    • normál munkaidőben történő foglalkoztatás
    • magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
    • munkába járás költségtérítése (30Ft/km)
    • mentor program
    • nyelvtanfolyamok
    Kapcsolattartó / Information

    Önéletrajzos jelentkezésedet várjuk. Kérdés esetén keress bizalommal: evelin.vysocky@randstad.hu