You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

branch manager

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Százhalombatta, Pest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 6 március 2024,
    referencia szám 33793,

    Nagy múltú, nemzetközi jelenlétű B2B vállalathoz keresünk kollégát, Branch Manager pozícióba.

    A cég ipari berendezések alkatrésztisztításával foglalkozik. A speciális, komplex szolgáltatás részét képezi a szerviz, mely funkciót egy kisebb csapat lát el. Élükre keresünk egy agilis, gyakorlatias vezetőt.

    Feladatok:

    • a szerviz csapat operatív vezetése
    • munkatervezés
    • kapacitástervezés
    • ügyfélelégedettség biztosítása
    • sales támogatása
    Elvárások / Requirements
    • minimum középszintű végzettség: műszaki, vagy logisztikai területen
    • társalgási szintű angol nyelvtudás
    • határozottság, önállóság, megbízhatóság
    • kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat
    • MS Office felhasználó szintű ismerete, Excel kiemelten
    • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin
    Amit kínálunk / Offer

    Ami miatt érdemes jelentkezni:

    • partnerünk hosszú távú lehetőséget kínál, komoly fejlődési lehetőséggel
    • családbarát és közvetlen a munkahelyi légkör
    • nemzetközi jelenlét
    • céges autó, cafeteria és bónusz az alapbéren felül
    Kapcsolattartó / Information

    Jelentkezéshez várom szakmai önéletrajzát a nikolett.blahuta@randstad.hu e-mail címre.