You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

értékesítési manager (fuvarozás és szállítmányozás)

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 5 március 2024,
    referencia szám 33785,

    Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, vezető szerepet betöltő vállalat a logisztika és fuvarozás területén. A cég elkötelezett az innováció és minőség mellett, melyet tapasztalatával és szakértelmével ötvözve biztosít ügyfelei számára. A cég olyan szakembereket keres, akikkel együttműködve tovább erősítheti piaci pozícióját és bővítheti elégedett ügyfeleinek táborát.

    Legfontosabb feladatok:

    • Vállalat szolgáltatásainak népszerűsítése, értékesítése
    • Értékesítési stratégia kialakítása
    • Potenciális partnerek felkeresése és kapcsolatépítés új ügyfelekkel
    • Stabil üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és üzletszerzés
    • Partneri igények felmérése és árajánlatok készítése
    • Piacelemzés és üzleti tervek készítése, betartása
    • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása és szoros együttműködés az operációval és marketing területtel
    Elvárások / Requirements
    • FMCG és/vagy élelmiszeripari fuvarozási területen szerzett értékesítési tapasztalat
    • Hunter szemlélet
    • Határozott kiállás és kiváló kommunikációs képesség
    • Pontosság, rugalmasság és sikerorientált személyiség
    • Office ismeretek

    Előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség
    • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
    Amit kínálunk / Offer
    • Versenyképes fizetés és stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • Céges autó, laptop, mobiltelefon
    • Béren felüli jutalékos rendszer
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    Kapcsolattartó / Information

    Molnárné-Farkas Fanni - fanni.molnarne-farkas@randstad.hu
    Jávor Dániel - daniel.javor@randstad.hu