You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

sales representative

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 4 március 2024,
    referencia szám 33780,

    Partnerünk a hazai szellőzés-, és légtechnikai piac egyik vezető szereplője. A tervezői és fejlesztői csapatukkal, azért dolgoznak, hogy a lehető legtöbb ember számára elérhetővé tegyék a megfelelő beltéri levegőminőséget a lehető legkisebb energiafelhasználás mellett. Termékpalettájuk magas minőséget képvisel, és a legapróbb szerelési anyagtól a legösszetettebb hőszivattyúkig, légkezelőkig terjed. Teljes körű megoldásokat nyújtanak lakások és házak hűtési-, fűtési- és szellőzési rendszereihez.

    • Termékek promótálása és értékesítése, az Ügyfelek műszaki, szakmai támogatásával (ipari és kereskedelmi üzletág)
    • Tervezők szakmai támogatása
    • Ügyfélkapcsolat-kezelés, új kapcsolatok fekutatása és meglévő ügyfélkapcsolatok erősítése
    • Ügyfélelégedettség növelése
    • A lég-, és hűtéstechnikai piac változásainak nyomon követése

    Elvárások / Requirements

    • Tapasztalat HVAC értékesítési területen
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Csapatban való együttműködési készség
    • Minimum középfokú angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • B kategóriás vezetői engedély

    Amit kínálunk / Offer

    • Nemzetközi hátterű vállalat
    • Kiváló munkakörnyezetet
    • Versenyképes alapfizetés + negyedéves, az értékesítés utáni jutalék
    • Önálló, rugalmas munkavégzés a belsős előkészítő kollégák szakmai támogatásával
    • Céges autó, magánhasználattal
    • Átfogó juttatási csomag

    Kapcsolattartó / Information

    Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz a “JELENTKEZÉS" gombra kattintva, vagy további információkért keress minket bizalommal:

    Tholt Réka - reka.tholt@randstad.hu

    Jávor Dániel - daniel.javor@randstad.hu