You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

assistant chief engineer

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Szántód, Somogy,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 1 március 2024,
    referencia szám 33767,

    Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük Assistant Chief Engineer pozícióba új kollégájukat, lehetőleg uszodagépész végzettséggel, vagy ilyen pozícióban szerzett tapasztalattal és gépész végzettséggel.

    • kapcsolattartás a hatóságokkal
    • rendszeres karbantartás, problémák elhárítása
    • visszajelzés, javaslattétel a tulajdonosi kör és vezetők felé
    • biztonsági előírások betartása, munkaügyi nyilvántartások vezetése
    Elvárások / Requirements

    Amit partnerünk elvár:

    • gépész végzettség (lehetőleg uszodagépész szakirányon)
    • erős műszaki affinitás
    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    Amit kínálunk / Offer
    • versenyképes fizetés és juttatási csomag
    • munkába járás támogatása
    • relokáció támogatása
    • teljesítményhez kötött éves prémium
    • inspiráló munkakörnyezet a Balaton gyönyörű tájával.
    Kapcsolattartó / Information

    sara.donath@randstad.hu