You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

könyvelő

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 23 február 2024,
    referencia szám 33731,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Szeretnél egy magas szakmai színvonalat képviselő pénzügyi csapat tagja lenni?

    Partnerünk egy növekvő szervezet az építő iparban, ahol könyvelőként lehetőséged lenne egy cég teljeskörű könyveléséhez, és egy hosszú távú biztos karriert építeni.

    Pozíció leírása / Job description
    • a cégcsoportba tartozó társaságok teljes körű könyvelése;
    • főkönyvi egyeztetés;
    • havi, negyedéves és éves zárások elkészítése;
    • éves beszámolók, menedzsment riportok összeállítása;
    • könyvvizsgáló munkájának segítése;
    • statisztikák, beszámolók készítése;
    • napi szinten felmerülő, egyéb ad-hoc jellegű számviteli feladatok ellátása;
    • kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálókkal;
    • adóügyi feladatok (ÁFA, IPA, stb.) önálló ellátása;
    • pénzügyi jellegű feladatok ellátása;
    • számlázás.
    Elvárások / Requirements
    • mérlegképes könyvelői végzettség, aktív regisztráció nem szükséges;
    • Magyar Számviteli-és Adó törvények naprakész és alapos ismerete;
    • legalább 3 éves, egy vagy több cég/vállalat csoport egyidejű és teljes körű adózási/könyvelési feladataiban szerzett tapasztalat;
    • magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
    • precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség;
    • képesség, összetett, párhuzamosan futó feladatok egyidejű és önálló ellátására;
    • egy vagy több cég egyidejű, teljeskörű könyvelése.
    Amit kínálunk / Offer
    • pénteki munka végzés csak délután 2 óráig
    • parkolási lehetőség
    • kiegyensúlyozott portfólio és munkamennyiség
    • HO eseti jelleggel, logikus indok mellett
    Kapcsolattartó / Information

    krisztian.nagy@randsatad.hu , brigitta.kollar@randstad.hu