You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

termékmenedzser

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 15 február 2024,
    referencia szám 33696,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk az épületgépészeti termékek és szanitertermékek piacvezetője Európa-szerte. Közel 50 európai országban vannak jelen, több mint 12.000 alkalmazottal.

    Jelenleg csapatukba keressük Termékmenedzser pozícióba legújabb kollégájukat.

    Pozíció leírása / Job description

    Feladataid lesznek:

    • Termékekre vonatkozó teljes körű műszaki tájékoztatás biztosítása a vállalaton belül
    • Szakmai jellegű problémák megoldása
    • A termék választék kezelése- új és kifutó, helyettesítő termékek megkeresése.
    • A piaci igényeknek megfelelő új termékekre javaslat, piaci elemzéssel, új termékek esetében forgalmi előrejelzés a verseny- és piaci helyzet ismeretében
    • Oktatások megszervezése és új termékek bevezetése
    • Piaci analízisek összeállítása
    • Árképzésben való részvétel
    • Konkruencia figyelemmel kísérése (árképzés, tevékenység)
    Elvárások / Requirements

    A pozíció betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

    • Műszaki felsőfokú végzettség
    • Oktatói, tanári tapasztalat előny
    • Épületgépész mérnök végzettség előny
    • Angol nyelvtudás (minimum középfok)
    • Német nyelvtudás előny
    Amit kínálunk / Offer

    Amit partnerünk kínál:

    • Lehetőség a már megszerzett szakmai ismeretek kamatoztatására és új ismeretek szerzésére
    • Vonzó alapbér és extra juttatási csomag
    • Egy olyan cégnél dolgozhatsz, akik piacvezetőnek számítanak az épületgépészeti termékek tekintetében
    • Stabil szakmai támogatás és háttér
    Kapcsolattartó / Information

    Donáth Sára

    sara.donath@randstad.hu