You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

executive chef

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Szántód, Somogy,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 20 március 2024,
    referencia szám 33615,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük Sous Chef pozícióba új kollégáját, aki határozott személyiséggel és üzleti szemlélettel felügyeli és irányítja a konyha működését, és hozzájárul a vendégek felejthetetlen ételélményéhez.

    Ha esetleg még nem voltál vezetői pozícióban, de felcsillant a szemed erre a lehetőségre, talpraesett, tapasztalt és eltökélt vagy, akkor se tétlenkedj a jelentkezéssel.

    Ha a leírás alapján magadra ismersz, vagy ha épp erre a karrier lépésre vágysz!

    Pozíció leírása / Job description
    • konyha irányítása és felügyelete, beleértve a személyzet menedzselését és motiválását.
    • magas minőségű ételek tervezése és elkészítése a nemzetközi sztenderdeknek megfelelően
    • élelmiszerköltségek és készletkezelés optimalizálása.
    • biztosítani a konyha magas higiéniai és minőségi szabványainak betartását.
    • étlapok és receptek fejlesztése a vendégek változatos igényeinek kielégítésére.
    Elvárások / Requirements
    • tapasztalat az Sous Chef vagy hasonló pozícióban, kiváló vezetői készségekkel.
    • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
    • rugalmasság és képesség a csapat motiválására
    • magas higiéniai és minőségi szabványok iránti követelmény
    • konyhai adminisztrációban szerzett jártasság
    • szállodaipari tapasztalat
    • előny: Resort szállodában / hajón szerzett tapasztalat és folyékony angol nyelvtudás
    Amit kínálunk / Offer
    • versenyképes fizetés és juttatási csomag
    • munkába járás támogatása
    • relokáció támogatása
    • teljesítményhez kötött éves prémium
    • inspiráló munkakörnyezet a Balaton gyönyörű tájával.
    Kapcsolattartó / Information

    További információért kérlek keresd Háromházi Annát, Laukó Aidát, vagy Blau Nikolettet az alábbi elérhetőségek valamelyikén: , , .