You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

gépkezelő/gépbeállító

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Balatonfűzfő, Veszprém,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 26 április 2024,
    referencia szám 33553,

    Partnerünk hosszú élettartamú, megbízható hőszigetelési termékeket gyárt és forgalmaz. Saját állományos dolgozóként keresünk targoncás jogosítvánnyal és gépkezelő/gépbeállítói tapasztalattal rendelkező kollégákat.

    • automata gépsorok zavartalan működésének felügyelete, biztosítása (extruderek, megmunkáló gépsorok, csomagológépek, robotok, nyomtatók, szállítószalagok, PLC berendezések, csomagoló, valamint fóliázó gép),
    • gyors, precíz hibaelhárítás,
    • termékek szalagról leszedése,
    • termék gyártásközi minőségellenőrzése,
    • anyagmozgatás.
    Elvárások / Requirements
    • legalább 1 év termelési környezetben szerzett tapasztalat,
    • középfokú műszaki végzettség,
    • alapfokú számítógépes ismeretek,
    • jó fizikum és állóképesség,
    • folyamatos 3 műszakos (napi 8 órás) munkarend vállalása.

    Előny:

    • emelőgép/targonca kezelői végzettség (daru-, mobil szerelőkosár, vezetőüléses targonca),
    Amit kínálunk / Offer
    • fix alapbér,
    • 30% műszakpótlék este 6-tól reggel 6-ig tartó időszakra,
    • cafeteria már belépéstől,
    • határozatlan idejű munkaszerződés,
    • utazási támogatás (céges autóbuszjárat/szállás NINCS),
    • azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség,
    • biztos jövedelem,
    • támogató csapat,
    • tiszta, rendezett munkakörnyezet,
    • könnyű fizikai munka.
    Kapcsolattartó / Information

    Pályázatot leadni a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet, vagy küldje el a fanni.petruch@randstad.hu e-mail címre.