You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

account manager

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Szeged, Csongrád,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 15 április 2024,
    referencia szám 33387,

    Partnerünk egy családi vállalkozás, amely négy generáció óta jelen van a csomagolóiparban. Az évek során szolgáltatásaik és tudásuk bővülésével kiváló minőségű csomagolási megoldásokra specializálódtak, és küldetésük, hogy vezető szerepet töltsenek be a fenntarthatóságban, kiemelkedő ügyfélközpontúsággal és magas hozzáadott értékkel. Bővülő csapatukba keresünk Account Manager kollégát Csongrád-Csanád megyei telephelyükre!

    • Üzletfejlesztés: új üzleti lehetőségek felkutatása, potenciális ügyfelek azonosítása és elérése, hosszú távú értékesítési stratégiák végrehajtása a vállalat üzleti terveivel összhangban
    • Ügyfélmenedzsment: az aktív partnerek támogatása a vállalat fő kapcsolattartójaként
    • Aktív részvétel szakmai konferenciákon és kiállításokon, hideghívásokban, marketingkampányokban
    • A vállalat képviselete ügyféltalálkozókon és szakmai rendezvényeken
    • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére - a vállalat termékeinek és komplex megoldásainak alapos ismerete, folyamatos önképzés, aktív tudásmegosztás a nemzetközi leányvállalatokkal
    • End-to-end értékesítési folyamat irányítása, beleértve az első kapcsolatfelvételtől az üzleti megállapodásig: részvétel az ügyfelek igényeinek felmérésében, a személyre szabott ajánlattételi folyamatban, az ügyféltárgyalásokon és a szerződéskötési szakaszban
    • Értékesítési jelentések, KPI-ok nyomon követése és az értékesítési eredmények rendszeres riportálása a Kereskedelmi Igazgatónak
    • Proaktív, napi szintű együttműködés a vállalat más részlegeivel, helyi és nemzetközi szinten is, erős és aktív csapatmunka a vállalat értékesítési részlegén belül
    Elvárások / Requirements
    • Felsőfokú végzettség
    • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
    • Folyékony angol üzleti nyelvtudás
    • Kiváló, asszertív kommunikációs készség, proaktív, problémaközpontú hozzáállás
    • Kiemelkedő értékesítési készségek, melyek révén örömmel ad el komplex megoldásokat, nem csak termékeket
    • Lojális és elkötelezett szemléletmód, tanulásra és szakmai fejlődésre való hajlandóság
    • "B" kategóriás vezetői engedély, utazási hajlandóság
    Amit kínálunk / Offer
    • Stabil, multinacionális vállalati háttér, amely kiváló minőséget, innovatív technológiákat és fenntartható megoldásokat képvisel
    • Komplex juttatási csomag, teljesítményalapú bónusz, céges autó
    • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
    • Egyszerre multinacionális és családias légkör, nyitott és támogató lokális, valamint nemzetközi csapat
    • Modern munkakörnyezet, professzionalizmus
    Kapcsolattartó / Information

    Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz a “JELENTKEZÉS" gombra kattintva, vagy további információkért keress bizalommal:

    Varga Vivien - vivien.varga@randstad.hu