You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

projekt műszaki előkészítő (épületgépészet)

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 17 november 2023,
    referencia szám 33347,

    Ügyfelünk az elmúlt több mint húsz évben országszerte és alkalmanként külföldön is végezte mérnöki szolgáltatásait és lett ezzel a magyarországi épületgépészeti piac meghatározó kivitelezőinek megbízható partnere. A kezdetekben épületgépészeten belül szellőzéstechnikai és hidraulikai mérésekkel valamint kisebb szereléseket végeztek. A profil később kiegészült zajméréssel, ipari szellőző berendezések speciális méréseivel, valamint tervezők, műszaki ellenőrök felkérésére történő ellenőrző mérések és szakvélemények készítésével.

    A munkakör célja:

    a vállalat által kivitelezett, felettese körébe tartozó projektek bonyolításának irodai támogatása, illetve aktív közreműködés, a projekt sikereinek és elvárt minőségi normák biztosításában.

    Feladatkörök:

    • Projektinformációk begyűjtése.
    • Projekt dokumentáció áttanulmányozása és frissítése.
    • Anyaggyűjtés kiviteli tervek alapján.
    • Beépítendő anyagok egyeztetése és versenyeztetése.
    • Beszállító kiválasztásban való közreműködés.
    • Megrendelt anyagok nyomon követése.
    • Anyagok megrendelése és kiszállítása határidőre.
    • Kapcsolattartás főépítésvezetővel és építésvezetővel.
    • Kapcsolattartás a raktárral, termékek és kiszállítások tekintetében.
    • Projektekkel kapcsolatos teendők elvégzése.
    • Szakhatósági hozzájárulások és engedélyek beszerzésében való közreműködés.
    • Átadási dokumentáció összeállítása.

    Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

    Elvárások / Requirements

    Téged keresünk ha rendelkezel:

    • Középfokú épületgépészeti szakirányú végzettséggel,
    • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal,
    • AutoCAD ismerettel,
    • Kiváló szervezőképesség és hatékony problémamegoldó képességgel,
    • Magas együttműködési készséggel.
    Amit kínálunk / Offer

    Amit kínálunk:

    • méltányos bérezés,
    • bejárási támogatás,
    • prémium,
    • kihívást jelentő projektek,
    • transzparens karrierút,
    • rekreációs lehetőség az irodában (medence, szauna, teniszpálya, edzőterem).
    Kapcsolattartó / Information

    Kisvári Lilla

    Módos Dorottya