You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

financial accountant

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Szeged, Csongrád,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 16 január 2024,
    referencia szám 33326,

    Csongrád megyei székhelyű multinacionális partnerünk számára keresünk újonnan alakuló csapatukba Financial Accountant kollégát.

    • Kifizetésekhez kapcsolódó dokumentumok áttekintése, ellenőrzése (számlák, szerződések, jóváhagyási dokumentumok)
    • A termékekhez, eszközökhöz és szolgáltatásokhoz köthető beszerzési számlák rögzítése
    • Számviteli kimutatások és adóbevallások elkészítése
    • Eszközállomány felügyelete és nyomon követése
    • Rendszeres egyeztetés a beszerzési osztállyal, valamint a beszállítókkal a nyitott rendelési tételek, illetve a fizetendő számlák kapcsán
    • Pénzügyi riportok elkészítése a vezetőség számára
    • Pénzügyi és jogi dokumentumok rendszerezett nyilvántartása
    • Dokumentumok előkészítése az auditok során, pénzügyi vezető támogatása
    Elvárások / Requirements
    • Számviteli területhez kapcsolódó felsőfokú végzettség
    • Legalább 5 év tapasztalat számviteli területen
    • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (kínai nyelvtudás előny)
    • Magas szintű MS Excel használat, SAP ismerete, SAP bevezetésben szerzett tapasztalat előny
    Amit kínálunk / Offer
    • Piacképes bérezés, juttatási csomag
    • Modern, nemzetközi munkakörnyezet