You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

ingatlanpiaci elemző

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 9 április 2024,
    referencia szám 33273,

    Partnerünk több, mint 35 éves szakmai tapasztalattal rendelkező ingatlanszakértő vállalat. Több európai irodával is rendelkezik, jelenleg a magyar iroda szeretné csapatát bővíteni egy INGATLANPIACI ELEMZŐ kollégával.

    Keressük azt a már 2-3 éves szakmai tapasztalattal is rendelkező jelöltet, aki analitikus beállítottságú, jó kommunikációs képességgel rendelkezik, munkájában precíz és nem okoz számára gondot, ha mások előtt kell prezentálnia, kutatómunkájának eredményeit.

    Ingatlapiaci elemző kolléga feladatai lesznek:

    • Részvétel a Magyar ingatlanpiaci kutatási fórumon a cég képviseletében
    • A hazai és nemzetközi ingatlanpiac folyamatainak és változásainak aktív figyelemmel kisérése
    • Adatgyűjtés és adatbázis építés
    • Kimutatások és jelentések összeállítása
    • Piaci prezentációk elkészítése és piaci eredmények bemutatása
    • Az ügyféltalálkozókon való részvétel
    Elvárások / Requirements

    Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

    • 3-5 év szakmai tapasztalat és hasonló munkakörben szerzett ismeret
    • Erős analatikai készség
    • Kiváló Excel ismeret
    • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
    • Érdeklődés a kereskedelmi ingatlanpiac iránt, kereskedelmi szemlélet
    • Csapatjátékos attitűd, mivel egy összetartó csapat keresi új tagját
    • Erős kommunikációs készség, mert itt lehetőséged lesz mások előtt is prezentálni munkád eredményét
    • Pontosság és precizitás,hogy munkád átlatható és összeszedett legyen
    Amit kínálunk / Offer

    Amit partnerünk kínál:

    • Lehetőséget a szakmai fejlődésre és hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalataid további gyarapítását
    • Kúlturált, modern irodai környezetben dolgozhatsz
    • Változatos feladatokkal találkozhatsz, így szakmai tudásodat igazán elmélyítheted
    • Egy támogató és összetartó csapat tagja lehetsz
    • Komoly projektekben vehetsz részt
    • Versenyképes alapbért és vonzó extra juttatási csomagot biztosít
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben érdekel a lehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra.

    További részletekkel és információkkal kapcsolatban, pedig keress az alábbi e-mail címen:

    sara.donath@randstad.hu