You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

maintenance team leader

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Bük, Vas,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 24 október 2023,
    referencia szám 33231,

    Partnerünk az FMCG szektor egyik kiemelkedő zászlóshajója. Piacvezető élelmiszeripari vállalat, amely több mint 150 éve áll a minőség és az innováció élén az élelmiszeriparban. Az állateledel gyártásra specializálódott vállalat büki telephelyén a folyamatos és jelentős fejlesztéseknek köszönhetően magas technológiai színvonalú termelési tevékenység folyik.

    Mivel a  gépek zavartalan működése és a megfelelő színű műszaki támogatás elengedhetetlen a mindennapokban, a vállalat keresi leendő gépészeti karbantartási csoportvezető kollégáját.

    Karbantartási csoportvezetőként elsősorban az irányításod alá tartozó karbantartási mérnökök vezetésével, illetve a termelő gépek és berendezések karbantartásának koordinálásával fogsz majd foglalkozni. Így feladatod lesz a:

    • Gépek működésének és rendelkezésre állásának nyomon követése, koordináció a termelés – termelés tervezés és saját csapat között
    • Átfogó műszaki kompetencia fejlesztése a teljes gyáron belül TPM eszközökkel
    • Karbantartásokhoz szükséges erőforrások biztosítása és felügyelete
    • A termelés teljes körű műszaki kiszolgálása a meglévő és új üzemrészekben
    • A teljesítmény mutatók nyomon követése, változások kezdeményezése a hatékonyság és/vagy a termék minőségének javítása érdekében
    • Veszteségek feltárása, elemzése, illetve ezek okainak megszüntetésére megoldási javaslatok kidolgozása
    • Folyamatos fejlesztés kezdeményezése, csapatok koordinálása, dokumentálás, az egyes fejlesztésekhez szükséges erőforrások megszerzése
    • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
    • Műszakos üzemeltető csapat képzése
    • A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása
    Elvárások / Requirements

    Az ideális jelölt rendelkezik:

    • Felsőfokú műszaki végzettséggel
    • Releváns gépészeti karbantartási tapasztalattal gyártási környezetben
    • Vezetői tapasztalattal és/vagy affinitással
    • Mechanikai és alapszintű automatizálási ismeretekkel
    • Analitikus gondolkodásmóddal és problémamegoldó szemlélettel
    • Vezető és kommunikációs készségekkel
    • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudással
    Amit kínálunk / Offer

    Amit a partnerünk kínál:

    • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
    • Cafeteria
    • 13. havi juttatás
    • Teljesítmény alapú bónusz
    • Utazási költségtérítés
    • Rugalmas munkaidő
    • Relokációs támogatás
    • Modern, élhető munkakörnyezet
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni (vagy jelentkezhet Linkedin profillal is).

    További információ és jelentkezés: Magyar Bálint - balint.magyar@randstad.hu