You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

tengeri/légi szállítmányozó

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Vecsés, Pest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 24 április 2024,
    referencia szám 33148,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk egy globálisan ismert, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég. A vállalat különösen nagy hangsúlyt fordít arra, hogy magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek mind a tengeri, közúti, vasúti és légi szállítmányozás területén. Jelenleg Tengeri/Légi Szállítmányozó munkakörbe keresünk új kollégát csapatukba.

    Pozíció leírása / Job description

    Feladataid lesznek:

    • Tengeri/Légi és szárazföldi fuvarozás import- és export rendeléseinek kezelése,tenderfeladatok ellátása,árazása
    • Szállítmányok koordinálása szárazföldön és tengeren, a meglévő ügyfelek maximális elégedettségének elérése és fenntartása
    • Szállítási szolgáltatások beszerzése, valamint kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, külföldi szállítmányozókkal, fuvarozókkal
    • Meglévő konténerek/küldemények kezelése
    • Munkád adminisztrációja digitális, webalapú konténer- és árufuvarozási szoftvereken keresztül
    • Támogatás a kapcsolódó bejövő számlák továbbításában
    • A jelenlegi kereskedelmi partnerek és alvállalkozók számának bővítése

    Elvárások / Requirements
    • minimum 3 év munkatapasztalat (szállítmányozással kapcsolatos)
    • nemzetközi tengeri vagy légi árufuvarozásban szerzett tapasztalat
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
    • számítógépes ismeretek (MS Office)
    • jó kommunikációs és együttműködési készség
    • precíz és pontos munkavégzés
    • önállóság, talpraesettség
    • problémamegoldó képesség

    Amit kínálunk / Offer

    Amit partnerünk kínál:

    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Stabil szakmai háttér
    • Nemzetközi környezet
    • Összetartó, tamogató csapat
    • Versenyképes alapbér és extra juttatási csomag
    • Home office lehetőség
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudod elküldeni (vagy jelentkezhetsz Linkedin profillal is).

    További információért, keress minket az alábbi e-mail címeken: