You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

minőségügyi vezető

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 21 március 2024,
    referencia szám 33088,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk Magyarország egyik vezető logisztikai vállalata, megbízható szállítási megoldásokat kínál belföldön és Európában. Fiatalos és dinamikus csapatuk élére keressük leendő kollégájukat Minőségügyi vezető pozícióba.

    Pozíció leírása / Job description
    • A minőségi szervezet tevékenységeinek felügyelete és vezetése.
    • A munkautasítások és a tényleges végrehajtás közötti összhang fenntartása és szükség esetén a belső szabályzatok revíziójának kezdeményezése.
    • Központ ellenőrzése, dokumentáció készítése, felelősök kijelölése és határidők meghatározása a teendőkkel kapcsolatban.
    • Az alkalmazottak oktatása és képzése a minőség- és biztonsági előírásoknak megfelelően.
    • Az ADR tevékenységek ellenőrzése és kezelése.
    • Biztonsági ellenőrzések végzése, azok eredményeinek értékelése és szükség esetén javító intézkedések meghatározása.
    • Az anyavállalat minőségbiztosítási szervezetével való kapcsolattartás, auditok zavartalan lebonyolításának biztosítása.
    • A minőség- és biztonsági tanúsítványok karbantartása és aktualizálása.
    • A vállalatra ható kockázatok felmérése, fejlesztési javaslatok kezdeményezése és azok elfogadása után a megfelelő erőforrások bevonásával a kockázatok kezelése és csökkentése.
    • Fejlesztési javaslatok kidolgozása és elfogadása után ezek végrehajtása belső és külső erőforrások igénybevételével.
    Elvárások / Requirements
    • felsőfokú, lehetőleg minőségügyi végzettség,
    • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
    • legalább 5 éves, hasonló területen és vezetői pozícióban szerzett tapasztalat,
    • teljesítmény-, és eredményorientáltság,
    • szervező- problémafelismerő- és megoldó képesség,
    • változásmenedzsment, kapcsolatok építése és fenntartása.
    Amit kínálunk / Offer
    • Versenyképes juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria)
    • Modern munkakörnyezet, home office lehetőség
    • Munkába járás támogatása
    • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
    • Fiatal, dinamikus csapat
    Kapcsolattartó / Information

    Pályázatod a leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni, kérdés esetén pedig az alábbi e-mail címen tudod felvenni velünk a kapcsolatot:

    Babcsán Nikolett