You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

fröccsöntő gépbeállító

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Tata, Komárom-Esztergom,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 9 május 2024,
    referencia szám 33084,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Tapasztalt vagy a NETSTAL gépek kezelésében? Felelősségteljes munkakörre vágysz? Nem riadsz meg attól, ha hirtelen felmerül egy probléma vagy szerszámot kell cserélni? Vállalható a részedről a 12 órás folyamatos műszak?

    Akkor Téged keresünk, jelentkezz!

    Dinamikusan fejlődő Partnerünk saját állományába keresünk tapasztalattal rendelkező FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ kollégákat akár azonnali kezdéssel.

    A Cég kávékapszulák és medencék gyártásával foglalkozik, 2 vadonatúj NETSTAL fröccsöntő gép kezelésére keresünk nekik munkatársakat.

    Pozíció leírása / Job description
    • műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása,
    • gépek működésének felügyelete, folyamatos termelés fenntartása,
    • késztermék mozgatása,
    • rotációs öntőgép kezelése,
    • fellépő hibák elhárítása.
    Elvárások / Requirements
    • szakmunkás vizsga vagy érettségi,
    • releváns tapasztalat NETSTAL gépen,
    • folyamatos 12 órás munkarend vállalása,
    • megbízható munkaerő,
    • képesség az új technológiák elsajátítására,
    • precíz, önálló munkavégzés és a minőségtudatos gondolkodás ,
    • a munkakör betöltésének feltétele az orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelőség.

    Előny:

    • érvényes targoncás illetve darukezelői jogosítvány.
    Amit kínálunk / Offer
    • fizetés bérigénytől és a tapasztalattól függ,
    • stabil, hosszútávú munkalehetőség,
    • fiatalos, motivált csapat,
    • határozatlan idejű munkaszerződés,
    • munkába járás támogatása,
    • tiszta, modern munkakörnyezet.
    Kapcsolattartó / Information

    Ha felkeltette a figyelmed a lehetőség, kattints a jelentkezz gombra és küldd el önéletrajzos jelentkezésed, vagy érdeklődj a zita.eignerne-zahoczky@randstad.hu e-mail címen.