You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

senior beágyazott szoftverfejlesztő

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 22 április 2024,
    referencia szám 32950,

    Ügyfelünk 1990 óta van jelen a magyar piacon, ma már egy több országban működő, több ezer embert foglalkoztató, Magyarországon jó ideje piacvezető vállalkozássá fejlődött az autóalkatrészek kereskedelmének területén.

    Főbb feladatok:

    • Raktárautomatizáláshoz kapcsolódó célgépek és intelligens raktári robotok fejlesztése
    • Multiprocesszoros, elosztott szoftver rendszer tervezése és fejlesztése
    • Prototípus alrendszerek és berendezések üzembe helyezése és a tesztelés támogatása
    • Szoros együttműködés a tervezőcsapat többi tagjával: hardver- és gépészmérnökökkel
    Elvárások / Requirements

    Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Legalább 3-5 éves tapasztalat beágyazott C fejlesztés területén - C, C++, ezen kívül korábbi mikrokontrolleres tapasztalatodra lesz még szükséged
    • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
    • Kiváló fejlesztői logika és problémamegoldó képesség

    Előnyt jelent:

    • ARM, és/vagy STM32 tapasztalat
    • Valós idejű operációs rendszerekkel szerzett tapasztalat - freeRTOS
    • Hálózati protokollok, kommunikációs buszok ismerete
    • Linux, Git, Pyton ismeret
    Amit kínálunk / Offer
    • Prémium munkaeszközök céges és privát felhasználásra is
    • Jól felszerelt prototípus labor, gépműhely
    • Agilis csapat, hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
    • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség, minden nap gyümölcsnap
    • Ingyenes parkolási lehetőség
    Kapcsolattartó / Information

    Kiss Viktória
    viktoria.kiss@randstad.hu

    Tóth Boglárka
    boglarka.eva.toth@randstad.hu

    Kerényi-Nagy Zsófia
    zsofia.kerenyi-nagy@randstad.hu