You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

gyártásközi ellenőr

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 23 április 2024,
    referencia szám 32612,

    Tiszaújvárosi partnerünk részére keresünk gyártásközi ellenőr (MEO) kollégákat, akár azonnali kezdéssel!

    • A gyártott tételek minőségének folyamatos figyelemmel kísérése
    • Termékminták vizsgálata
    • Döntés termék minőségéről
    • Félkész- és késztermékek ellenőrzése
    Elvárások / Requirements

    A munkakör betöltésének feltételei:

    • Első 3 hónapban 12 órás munkarend (2 nappal, 2 éjszaka, 4 nap pihenő),ezt követően 8 órás, kétműszakos munkarend (DE,DU,DE,DU, 6:00-14:00, 14:00-22:00), alkalmanként 12 órás munkarendbe helyettesítés, esetenként hétvégén történő munkavégzés vállalása
    • Középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret
    • Minőségellenőri ismeretek
    • Jó fizikum, szorgalom, dinamizmus, kitartás, csapatszellem, kiszámíthatóság, megbízhatóság, terhelhetőség

    Előnyt jelent:

    • Minőségbiztosítási ismeretek
    • Műanyagfeldolgozási ismeretek
    • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely.
    Amit kínálunk / Offer
    • Alapbér + műszakpótlék
    • Cafeteria ~ nettó 266.000 Ft / év
    • Éves teljesítmény prémium: összege elérheti az  éves alapbér 7 %-át (éves bér: 13 havi)
    • 13. havi fizetés
    • Kompetencia alapú bérezés, bérsávok: teljesítmény alapján 1 éves munkaviszonyt követően
    • MBH Bank önkéntes nyugdíjpénztár Munkáltatói hozzájárulás a rendszeres bruttó bér 6,3%-nak megfelelő összegben.
    • Élet, -és balesetbiztosítás
    • Munkábajárás támogatása közig.határon kívülről (gk: 24.-Ft/km)
    • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés (emelőgépkezelő , targoncavezető tanfolyamok)
    • Ajánlási bónusz
    • Csapatos sportolási lehetőség (foci, kerékpározás)
    • Egyéb tárgyi juttatás évente több alkalommal (pl. Karácsony, stb)
    • Hosszútávú álláslehetőség
    • Nemzetközi munkakörnyezet
    • Beugrós pótlék: nettó 20.000 Ft, ami a 3 hónap próbaidő után a helyettesítés időszakára jár
    Kapcsolattartó / Information

    Önéletrajzát kérem töltse fel a jelentkezem gombra kattintva vagy küldje el e-mail-ben az alábbi címre:

    csongor.banszki@randstad.hu

    +36 30 296 8021