tervezési rendszermérnök | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26320 / 26912
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A közlekedési megoldások területén vezető szerepet betöltő partnerünk részére keresünk Tervező rendszermérnök kollégát.

A digitalizáció révén partnerünk világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását és folyamatosan fejleszti portfólióját.

  • Vasúti biztosítóberendezési projektek tervezési feladatainak szakmai vezetése, a tervezők munkájának koordinálása a műszaki specifikációknak megfelelően
  • A projektek műszaki követelményeinek menedzselése
  • A teljesítés és a minőség műszaki felügyelete, az alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Megbízó, üzemeltető és a tervezők, valamint a fejlesztőmérnökök közötti kommunikáció koordinálása
  • A műszaki tervezés és megvalósítás során felmerülő problémák feltárása, műszaki tisztázása
  • Átadás-Átvételi dokumentációk előkészítése, összeállítása
  • A megadott részprojekttel kapcsolatos tervezési, fejlesztési, vizsgálati munkafolyamatok kapcsán a projektvezető rendszeres támogatása

Elvárások / Requirements

  • Vasúti biztosítóberendezési szaktudás, tervezési tapasztalat
  • Közlekedés és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Projektkivitelezésben műszaki felelősként szerzett min. 3-5 év tapasztalat
  • Nemzetközi csapatmunkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes juttatási csomag
  • A teljesítmény és az egyéni hozzájárulás értékelése
  • Modern munkakörnyezet, innováció
  • Különböző látásmód és nézőpontok elfogadása

Kapcsolattartó / Information

Ruzsinszky Klaudia klaudia.ruzsinszky@randstad.hu

Barta Noémi noemi.barta@randstad.hu