termeléstámogató mérnök | gyöngyöshalász

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27978 / 28946
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Heves megyei partnerünk, egy nemzetközi autóipari gyártócég magyar leányvállalata, számára keresünk senior termeléstámogató mérnök kollégát. A cég a legmodernebb technológiával és felszerelésekkel rendelkezik, egy nemrégiben megvalósult zöldmezős beruházásként jött létre.

A pozíció fő fókuszában a termelési egység szakmai és technológiai támogatása lesz a folyamatos, biztonságos, hatékony és minőségi termelés fenntartása érdekében.

Feladatok részletesen:

  • Monitorozza a műszakok teljesítményét,elemzi a termelési adatokat, kimutatásokat, riportokat készít, folyamatos javító intézkedéseket hoz, probléma esetén intézkedik.
  • Menedzseli az erőforrásokat a célok és az eredmények elérése érdekében.
  • A folyamatos fejlesztés (KAIZEN elv) alkalmazásával javaslatokat tesz a folyamatok, módszerek fejlesztésére.
  • Ösztönzi a csapatmunkát és a problémamegoldó tevékenységeket; problémamegoldó csoportokat és műhelymunkát vezet.
  • Gondoskodik a szükséges auditok elvégzéséről és a korrekciós intézkedések bevezetéséről.
  • Részt vesz a Termelési Egység megbeszélésein és hatékony információs csatornákat épít ki és működtet a termelési egységen belül és a támogató funkciók irányába.
  • Szervezi, tervezi, felügyeli az új gépkezelők betanítását a gépsoron.
  • Szervezi, tervezi, felügyeli a munkavállalók ismétlődő oktatását.
  • Képzési tervek kidolgozása a csapat önállóságának növelésére; gondoskodik a csapattagok képzéséről, felkészítéséről.
  • Részt vesz az egyéni teljesítmények elismerésében, a döntési folyamatban.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépészmérnöki diplomával
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • nyitott és fejlődésre vágyó személyiséggel
  • jó kommunikációs és szervezési készségekkel

Előnyt jelent:

  • műanyagipari, gumiipari, vegyipari tudás vagy tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes alapfizetés és juttatási csomag
  • relokációs csomag és/vagy bejárási támogatás
  • modern környezet
  • nemzetközi csapat
  • előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli, izgalmas munkakör.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu