termeléstámogató mérnök (lean fókusszal) | gyöngyöshalász

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28769 / 29893
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk gumiabroncsok gyártásával és értékesítésével foglalkozik több, mint 100 országban. A cég egy zöldmezős beruházásból nőtte ki magát Magyarország egyik legmodernebb gyártóközegévé, ahová várják a legújabb csapattagot, termeléstámogató mérnök pozícióba, erős LEAN fókusszal.

A munkakör célja:

A termelési egység vezető irányításával, a termelési egység szakmai és technológiai támogatása a folyamatos, biztonságos, hatékony és minőségi termelés érdekében.

A munkakörhöz tartozó tevékenységek/felelősségi körök:

  • Felelős a SQDC indikátorokért (Biztonság, Minőség, Kiszállítás, Költség)
  • Monitorozza a műszakok teljesítményét, elemzi a termelési adatokat, kimutatásokat, riportokat készít
  • Menedzseli az erőforrásokat a célok és az eredmények elérése érdekében
  • A folyamatos fejlesztés (KAIZEN elv) alkalmazásával javaslatokat tesz a folyamatok, módszerek fejlesztésére
  • Problémamegoldó csoportokat és műhelymunkát vezet
  • Gondoskodik a szükséges auditok elvégzéséről és a korrekciós intézkedések bevezetéséről
  • Részt vesz a termelési egység megbeszélésein és hatékony információs csatornákat épít ki és működtet a termelési egységen belül és a támogató funkciók irányába
  • Részvétel a csapattagok kiválasztásában és toborzásában
  • Megtervezi és felügyeli az új gépkezelők betanítását és a gépsoron dolgozó munkavállalók ismétlődő oktatását
  • Képzési tervek kidolgozása a team önállóságának növelésére
  • Részt vesz az egyéni teljesítmények elismerésében, a döntési folyamatban
  • Gondoskodik a megfelelő információáramlásról a team felé és viszont

Elvárások / Requirements

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú mérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Műszaki nyelvismeret
  • Angol felsőfokú (műszaki) nyelvtudás
  • Legalább féléves szakmai tapasztalat (lehet gyakornoki is)
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervezőkészség és stratégiai szemléletmód
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség egy szenior kollégától
  • Fejlett gyártóközeg

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.