szerkezet szerkesztő munkatárs | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
30463 / 31979
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává vált. Komoly tapasztalattal rendelkezik nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak. Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztek, munkáik legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor. Csapatukba keresünk bővülés miatt építésvezető kollégát budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • acélszerkezetek 3D-s modellezése;
  • acélszerkezetek gyártmány- és elemterveinek elkészítése;
  • szerelési tervek, konszignációk készítése;
  • EVB gyártmánytervek ellenőrzése;
  • monolit vb. szerkezetek szerkesztése, betonacél kimutatás készítése;
  • adatszolgáltatási listák, mennyiségi és felületkimutatások készítése

Elvárások / Requirements

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • minimum műszaki technikus végzettséggel rendelkezel
  • hasonló munkakörben szereztél releváns szakmai tapasztalatot
  • rajzoló, szerkesztő programokban (AutoCAD, Tekla, AXIS) jártas vagy
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • terhelhető és megbízható vagy

Előnyt jelent:

  • acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat;
  • angol- és/vagy németnyelv-tudás;

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő munkahelyi körülmények

Kapcsolattartó / Information

Juttasd el hozzám a pályázatod a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, de ha kérdéseid lennének, keress bátran emailben előtte:

Kisvári Lilla

lilla.kisvari@randstad.hu