senior facility manager | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
25074 / 25259
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk, nagy múltú, nemzetközi anyavállalatú cég magyarországi leányvállalata, amely jelenleg budapesti ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetését és egyes megbízások esetében kereskedelmi üzemeltetését látja el, számára keresünk Senior és Junior Facility Manager kollégát.

Az új üzemeltetési kolléga fő fókuszában egy szerződés teljeskörű menedzselése, valamint egy junior kolléga mentorálása lesz.

Feladatok részletesen:

  • a vállalat egy meglévő szerződésének teljes körű menedzselése, azon a kiváló szolgáltatási szint biztosítása, a vállalati standardoknak, előírásoknak, szabályoknak, folyamatoknak megfelelően
  • beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása,
  • a szerződés pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése,
  • erőforrásokkal történő gazdálkodás és tervezés
  • tevékenységének fontos eleme az alapszerződés által érintett szolgáltatások kibővítése, azaz pótmegbízások vállalása az adott Megbízótól,
  • ajánlatok és kalkulációk elkészítésében részvétel
  • emellett további 1 üzemeltető kolléga mentoring/coaching keretében megvalósított támogatása, ellenőrzése
  • együttműködés a vállalat más osztályaival
  • feladatai megvalósítása önálló, proaktív módon
  • kitűzött feladatok határidőben történő, költségkereten belüli, elvárt minőségben történő elvégzése és elvégeztetése, akadályoztatás esetén pótintézkedések meghozatala, illetve felettese felé történő jelzése

Elvárások / Requirements

Az új kollégával szemben támosztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gépészmérnöki, (esetleg hangsúlyos FM tapasztalattal közgazdász végzettség)
  • többéves tapasztalat ingatlanüzemeltetés terén,
  • képesség az üzemeltetés pénzügyi tervezésében és elemzésében való részvételre,
  • folyékony, magas szintű, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • vezetői tapasztalat szerzés, nemzetközi környezetben.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.

Érdeklődni:

Juhász Bianka

bianka.juhasz@randstad.hu