quality control & operational standards manager | budaörs

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
25467 / 25698
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk egy ismert multinacionális kiskereskedelmi áruházlánc, számukra keresünk Quality Control & Operational Standards Managert. A cég már több mint 20 éve van jelen Magyarországon, budaörsi központjukban több mint 800 munkavállalójuk dolgozik.

Az új QC & OPS Manager kolléga fő fókuszában az élelmiszer-biztonsági folyamatok a jogszabályi környezethez és a cég belső sztenderdjéhez való igazítása lesz, amiben egy 13 fős csapat támogatja közvetve és közvetlenül. A változások és új folyamatok adaptálását és azok ellenőrzését egy külsős tanácsadó céggel közösön bonyolítja.

Feladatai részletesen:

  • éves hatósági vizsgálatokra való felkészülés és azok levezénylése,
  • élelmiszer biztonsághoz kapcsolódó bejelentések elvégzése a hatóságok részére,
  • HACCP-hez kapcsolódó dokumentációs naprakészen tartása, tréningek tartása,
  • vevői reklamációk kivizsgálása,
  • quality control csapat felügyelete,
  • külső auditáló céggel való kapcsolattartás, vizsgálatok ütemezése,
  • üzletek és központok felkeresése lehetőségek és veszélyek feltérképezése élelmiszer-biztonsági szempontból.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • folyékony és magabiztos angol nyelvtudással ,
  • felsőfokú élelmiszermérnöki vagy vegyész végzettséggel,
  • vezetői készségekkel és tapasztalattal,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalattal az élelmiszerbiztonság területén,
  • élelmiszeripari kereskedelmi vagy gyártási tapasztalattal,
  • magabiztos HACCP ismeretek,
  • kitűnő kommunikációs készséggel.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes bérezés,
  • rugalmas munkaidőbeosztás, home office lehetőség,
  • multinacionális környezetben való munkavégzés,
  • folyamatos fejlődési lehetőségek.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu