projektvezető | kisvárda

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kisvárda, szabolcs-szatmár-bereg
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27963 / 28927
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

  • Új projektek bevezetése és tervezése (pénzügyi és időbeni)
  • Mérnöki csapat irányítása
  • Vevővel való kapcsolattartás a projekt státuszának riportálása
  • Mintagyártás vezetése, a szükséges folyamatok kialakításának irányítása, vezetése
  • Projekt budget kezelése, szükséges beszerzések kezdeményezése, felügyelete
  • Létszám és erőforrás tervezés a termék mintagyártás és a szériagyártásba való bevezetése során
  • Az ISO 9001 és ISO 3834 szabványokban foglalt követelmények és folyamatlépések bevezetés utáni betartása és betartatása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú, gépészmérnöki végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat projektvezetésben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Amit kínálunk / Offer

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Támogató környezet

Kapcsolattartó / Information

Fodor-Borza Vanessza

vanessza.borza@randstad.hu