projektmérnök | mór

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
mór, fejér
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
29199 / 30399
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk, egy családi vállalkozásból nagyvállalattá nőtt, autóipari alkatrészek előállítására specializálódott gyártócég számára keresünk Projektmérnök kollégát móri központjukba. A cég fő profilja fém alkatrészek előállítása, mely területen több, mint 20 éves múlttal rendelkezik.

Az új projektmérnök kolléga fő feladata a tervezett termékportfólió bővüléshez kapcsolódó stratégiai változások kezelése, az új termékek bevezetésének koordinálása és a termékbevezetésekhez kapcsolódó “know how” kialakítása lesz.

Feladatok részletesen:

  • Új termék bevezetés koordinálása rendeléstől a gyártásig
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Szoros kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • Időterv elkészítése, időszakos felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Projekten belüli szervezés és prezentálás
  • Projektmegbeszélések vezetése
  • Társosztályokkal való együttműködés és koordinálásuk a projekt különböző szakaszaiban

Elvárások / Requirements

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Releváns területen szerzett 3-5 éves tapasztalat (juniorabb jelöltek jelentkezését is várjuk)
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projektmenedzsmenttel kapcsolatos gyakorlati ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • Autóipari fémfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Számítógépes műszaki tervezőrendszerek ismerete
  • Szerszám/készüléktervezési/gyártási tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rövid/közép távon előrelépési lehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Cafeteria

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Sztojov Tünde, tunde.sztojov@randstad.hu.