projekt koordinátor | cegléd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
cegléd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27865 / 28707
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk olyan rozsdamentes acéltartályok gyártásával foglalkozó cég, akik kiemelkedően nagy hangsúlyt fektetnek a minőségi munkára. Folyamatosan bővülő és fejlődő gépparkjuk és technológiájuk révén széles körben tudják a különböző iparágaktól érkező igényeket kielégíteni. Jelentős hazai és nemzetközi gyártói tapasztalatokkal rendelkeznek, így komplex szolgáltatást nyújtanak a tervezéstől a kivitelezésig. Projektjeik száma napról napra bővül, így csapatukba keresünk projekt koordinátort.

A feladataid lesznek:

Projektek teljes körű koordinálása

Projekt tervezése

Kapcsolattartás és együttműködés a projekt résztvevőivel, alvállalkozóival, megrendelővel

Ütemtervezés és nyomon követés

Szükség esetén helyszíni bejárások lebonyolítása

Projekt zárása, utókalkuláció elvégzése

A projekthez szükséges adminisztráció vezetése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel műszaki vagy gépipari felsőfokú végzettséggel

Van már legalább 1-2 éves tapasztalatod projektek koordinálásában

Szereztél gyakorlatot tervező program használatában, műszaki rajzok olvasásában

Rendelkezel szoftverismerettel: MS Projekt

Koordináló és kommunikációs készséged kiváló

Pontos, önálló munkavégzés jellemez

Szereted a változatos feladatokat

Nyitott vagy az új dolgok megtanulására, elsajátítására

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent:

AutoCAD ismerete

Angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes javadalmazás

Stabil háttérrel rendelkező folyamatosan fejlődő cég

Családias légkör, jó munkahelyi környezet

Változatos feladatok

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu