program manager - serial production | nagykáta

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nagykáta, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27086 / 27891
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi autóipari partnerünk a vezérlőegységbe épített elektronikai termékei által változatos, kényelmes és biztonságos megoldásokat nyújt a járművet használók számára.

A cég a folyamatos fejlődés fenntartása érdekében egy új pozíciót hozott létre Program Manager - Serial Production néven.

Az új Program Manager kolléga fő fókuszában a helyi gyártásban lévő termékekkel kapcsolatos folyamat fejlesztési, minőségbiztosítási, termék módosítási és egyéb akciók koordinálása és kommunikációja lesz a dedikált vevők és a házon belüli szakterületek között.

Feladatok részletesen:

  • A megfelelő erőforrások időben és mennyiségben való biztosítása, különböző szakterületekről (sales, kontrolling, árazás, beszerzés, minőségbiztosítás, gyártási és folyamatmérnökség)
  • "Serial Life Program" menedzselése a mutatóknak megfelelően (vevői PPM, selejt, működési haszon)
  • Szoros együttműködés biztosítása a gyártóegységen belül
  • Program célok továbbítása a társterületek felé
  • A gyártóegység képviselete a vevők felé
  • Engineering Change Management folyamatok alkalmazása
  • A folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása (hatékonyság, "cost saving")
  • Program dokumentáció biztosítása (vevők, beszállítók, R&D központok és egyéb gyártóegységek között)
  • Ellenőrzi a cég standard eszközeinek használatát a vállalaton .

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettségel
  • autóiparban szerzett szakmai tapasztalattal
  • magabiztos, folyékony angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • "Project management" vagy "Change management" ismeretekkel
  • kiváló kommunikációs és szervezési készségekkel

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu