munkahelyi mérnök | keszthely

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
keszthely, zala
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27798 / 28724
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari partnerünk részére a vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keresünk új kollégát határozatlan idejű szerződéssel.

Partnerünk a vízi létesítmények üzletágába keresünk munkahelyi mérnök kollégát keszthelyi irodába, a Balaton északi partján, és a Kis-Balaton területén zajló projekt munkaterületeire.

Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése

Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása

Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal

Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében

Kivitelezés napi költségeinek követése

Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Elvárások / Requirements

Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök (vízépítő) vagy környezetmérnök)

3 év kivitelezésben töltött gyakorlat

Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt

Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség 

„B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

Vízügyi Igazgatóságok területén végzett kivitelezési munka

FMV jogosultság

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Bővülő, fejlődő, stabil vállalat

Szakmai fejlődési lehetőség

Inspiráló munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu