minőségügyi technikus | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27205 / 28034
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Elektromos autók akkumulátorainak gyártásával foglalkozó nemzetközi, technológiai fejlesztésekben kimagasló partnerünk számára keresünk MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS munkatársat Gödre. Ha érdekel az autóipar, fontos számodra a minőségügyi szemlélet, a precizitás és szívesen csatlakoznál egy szakmai közösséghez, várunk a csapatunkba!

Bejövő, gyártásközi vagy kimenőáru anyagok ellenőrzése vizuálisan, labortechnikai módszerekkel és különböző gépek használatával (3D hexagon, OGP, érdesség mérő, magasság mérő, tolómérő, AC-IR stb.) szabványok alapján

Műszaki rajzok olvasása és értelmezése,

A minőségellenőrzésen átesett termékek adatainak rögzítése a céges rendszerben

Kimutatások, statisztikák, riportok készítése a bevizsgált termékekről

A megvizsgált termékek minősítése

Szoros kapcsolattartás a termeléssel

Elvárások / Requirements

Középfokú műszaki végzettség (preferáltan vegyésztechnikusi vagy egyéb technikusi)

Mérési rendszerekkel, minőségellenőrzésben vagy laborban szerzett tapasztalat

Felhasználói szintű MS Office ismeret

Folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel -3 nap pihenő vállalása

Előnyt jelent:

Alapfokú angol nyelvtudás

3D mérőgépek ismerete

autóipari/ termelőüzemben szerzett tapasztalat alapanyag/termék ellenőrzés terén,

metrológusi végzettség, metrológia vagy kalibrálási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

Komplex juttatási csomag (alapbér, pótlék, egyéb juttatások)

Szakmai fejlődési lehetőség

Céges autóbuszjárat vagy szállás lehetőség

Modern technológiák és munkakörnyezet

Meleg étkezési lehetőség az üzemben

Stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

fanni.illes@randstad.hu

Illés Fanni