minőségügyi technikus | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27205 / 28034
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Pontos és precíz vagy, ezért minőségellenőrzési területen szeretnél továbbra is elhelyezkedni? Nem ismeretlen számodra, ha azt mondom "érdesség mérő" vagy "3D hexagon"? Akkor jelentkezz minőségügyi technikus pozícióra gödi partnerünkhöz, akik lehetőséget biztosítanak számodra a további fejlődésre!

bejövő / gyártásközi / kimenő áruk, anyagok ellenőrzése vizuális és labortechnikai módszerekkel történő ellenőrzés

műszaki rajzok olvasása és értelmezése

a minőségellenőrzésen átesett termékek adatainak rögzítése a céges rendszerben

kimutatások, statisztikák, riportok készítése a bevizsgált termékekről

a megvizsgált termékek minősítése

szoros kapcsolattartás a termeléssel

különböző gépek használata szabványok alapján:

3D hexagon, OGP, érdesség mérő

magasság mérő, tolómérő, AC-IR stb.

Elvárások / Requirements

középfokú műszaki végzettség (preferáltan vegyésztechnikusi vagy egyéb technikusi)

mérési rendszerekkel szerzett tapasztalat, vagy minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat, vagy

laborban szerzett tapasztalat

felhasználói szintű MS Office ismeret

folyamatos műszak vállalása

Előnyt jelent:

alapfokú angol nyelvtudás

3D mérőgépek ismerete

autóipari/ termelőüzemben szerzett tapasztalat (alapanyag/termék ellenőrzés terén )

metrológusi végzettség

metrológia vagy kalibrálási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

komplex juttatási csomag (alapbér, pótlék, egyéb juttatások)

szállás lehetőség

szakmai fejlődési lehetőség

céges autóbuszjárat vagy utazási támogatás

modern technológiák és munkakörnyezet

meleg étkezési lehetőség az üzemben

stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

martina.blaho@randstad.hu

Blahó Martina