minőségellenőrzési koordinátor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28289 / 29308
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk ma Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja. Kutatásokkal, tanulmányok készítésével támogatják az ágazatot az építőipari termékek és technológiák fejlesztésében, és aktív részt vállalnak az energiahatékony építési megoldások népszerűsítésében, elterjesztésében is. Részükre keresünk Minőségellenőrzési koordinátort.

  • technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek ellenőrzése, véleményezés előkészítése, kiküldése az illetékesek felé
  • munkaterület bejárása, műszaki ellenőrzés, minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • értekezletek összehívása
  • nyilvántartások vezetése
  • jegyzőkönyvek készítése
  • együttműködés a kapcsolódó egységekkel
  • kapcsolattartás a Megrendelővel, ellenőrzött vállalkozókkal

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (építész-, építőmérnök)
  • kivitelezési (magas vagy mélyépítés vagy közlekedési építmények) területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság
  • önálló, precíz munkavégzés, projektszemléletet, proaktívitás, kiváló problémamegoldó képesség

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek megírásában, szerkesztésében szerzett munkatapasztalat
  • minőségbiztosítási/ellenőrzési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszer
  • üdülési és sportolási lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu