maintenance engineer | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27783 / 28703
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó megbízónk részére az elektromos autók akkumulátorainak gyártása céljából keresünk gyakorlatias hozzáállással rendelkező karbantartó gépészmérnököt gödi lokációjú munkavégzéssel akár azonnali kezdéssel.

  • új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel
  • a meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése gépészeti szempontból
  • a berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése
  • hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása
  • karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése
  • a gépekkel összefüggő hibák feltárása, javítása

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • gyakorlatias hozzáállás

Előnyt jelent:

  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek)

Amit kínálunk / Offer

  • újszerű technológia
  • fejlődési lehetőségek, szakmai kihívások, tréningek
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
  • versenyképes bérezés
  • versenyképes juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Wilde Zsófia, zsofia.wilde@randstad.hu