létesítményfelelős (projektvezető) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28216 / 28909
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Magyar családi tulajdonú partnerünk, az AKTUÁL BAU Kft. több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává nőtte ki magát. Komoly tapasztalattal rendelkezik nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak. Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztek, munkáik legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőik szívesen fordulnak hozzájuk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor.

Csapatukba keresünk bővülés miatt LÉTESÍTMÉNYFELELŐS (PROJEKTVEZETŐ) kollégát.

Generálkivitelezési projekt teljes körű koordinálása

Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása

Megrendelővel való kapcsolattartás

Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése, ártükrök készítése

Szerződések előkészítése

A beruházási költségek nyilvántartása project monitoring rendszerben

Határidők nyomonkövetése és ütemtervek készítése MS Project rendszerben

Integrált irányítási rendszer követelményeinek betartása

Helyszíni kooperációk megszervezése, lebonyolítása

Folyamatos kapcsolattartás a helyszíni építésvezetővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal

Árajánlatok készítése

Munkavégzés irodában, heti 1-2 nap munkaterület látogatással

Elvárások / Requirements

Felsőfokú építőipari végzettség (építész- vagy építőmérnök)

FMV jogosultság

Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves szakmai gyakorlat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében szerzett gyakorlat

Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes javadalmazás, céges autó

Szakmai fejlődési lehetőség

Fiatal, dinamikus csapat

Kiemelkedő munkahelyi körülmények

Stabil vállalati háttér

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu