labortechnikus | szolnok

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szolnok, jász-nagykun-szolnok
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26855 / 27611
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szolnoki székhelyű színezőanyagok előállításával foglalkozó nemzetközi partnerünkhöz keresünk LABORTECHNIKUS munkatársat. Hogyha szívesen sajátítasz el új tudást és fontos számodra, hogy felelősségteljes feladatot végezz, akkor csatlakozz hozzánk a színes hétköznapjainkba!

Színezőanyagok megalkotása szoftveres segítséggel

Receptúrák elkészítése, tesztelése, korrigálása

Ajánlati minták előállítása az ügyfelek részére

Minőségi előírások betartása

Gyártási problémák megoldása

Színezőanyag bevizsgálás

Dokumentáció vezetése

Elvárások / Requirements

Preferáltan műszaki irányú középfokú vagy felsőfokú végzettség

Fogékonyság és affinitás a tanulásra

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Problémamegoldó, gyakorlatias szemlélet

Képesség az önálló, precíz munkavégzésre

Rugalmas, proaktív attitűd

Előnyt jelent:

Műanyagiparban szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Kiterjedt juttatási csomag

Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása

Modern munkakörnyezet

Biztos nagyvállalati háttér

Emberközpontú, támogató vezetés

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

fanni.illes@randstad.hu

Illés Fanni