környezetvédelmi mérnök | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28723 / 29835
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel, valamint elektromos autók akkumulátorainak gyártásával foglalkozó megbízónk részére keresünk környezetvédelmi mérnököt akár azonnali kezdéssel.

  • környezetvédelmi (EHS) feladatok végrehajtása
  • alvállalkozók környezetvédelmi szempontú ellenőrzése
  • kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal, szakhatóságokkal az engedélyeztetés során, engedélyek nyomon követése, módosítási kérelem koordinálása
  • környezetvédelmi jogi megfelelőség rendszeres értékelése, jogszabályok változásának nyomon követése
  • környezetvédelmi oktatások készítése, képzések tartása
  • környezetvédelmi alapbejelentések és változásjelentések elkészítése
  • éves, illetve szükség esetén negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adatlapok kitöltése a hatóságok felé a hulladékgazdálkodás területén
  • éves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adatlapok kitöltése a hatóságok felé a levegőtisztaság-védelem területén (LM); vízminőség védelem területén (FAVI)
  • a működés során szükségessé váló környezetvédelmi mérésekhez, felülvizsgálatokhoz árajánlat bekérése, mérés/felülvizsgálat megszervezése, ütemezése, lebonyolítása
  • riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások / Requirements

  • környezetmérnök végzettség vagy felsőfokú természettudományi/műszaki végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • kiváló szervezőképesség
  • dinamizmus és határozott kiállás.

Előnyt jelent:

  • gyártó vállalatnál, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • munkavédelmi végzettség.

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • bejárás támogatása,
  • folyamatos fejlődési lehetőség (tréningek, képzések) nemzetközi környezetben.

Kapcsolattartó / Information

A jelentkezéshez angol nyelvű CV szükséges!

Tóth Réka

reka.toth@randstad.hu