kivitelezési műszaki előkészítő mérnök | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27769 / 28692
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Építőipari kivitelező partnerünk számára keresünk műszaki előkészítő mérnököt, aki 2 kolléga menedzseléséért is felelős lesz.

A leendő kolléga fő fókusza a magas-, és belsőépítészeti projektek előkészítése, a kivitelezés nyomon követése, lezárása lesz.

Feladatok:

  • 2 kolléga menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség építőmérnök, magasépítési szakirányú végzettséggel
  • Kivitelezési műszaki előkészítőként szerzett legalább 3 éves munkatapasztalattal
  • Megbízható Word, Excel és AutoCAD ismeretekkel

Személyiség:

  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személygépkocsi magánhasználatra is
  • Bónusz
  • Családias, összetartó csapat
  • Magas színvonalú munkakörülmények

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Tamás Vivien vivien.tamas@randstad.hu