karbantartási vezető | mórahalom

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
mórahalom, csongrád
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28045 / 29011
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk csomagolástechnikai termékek gyártásával foglalkozik, főként az élelmiszeripari szektor számára. Jelenleg Karbantartási Vezető kollégát keresnek csapatukba, aki szívesen csatlakozna egy fiatalos, folyamatosan növekvő céghez.

  • üzemeltetési, karbantartási feladatok
  • gépek megelőző karbantartásának szervezése
  • meghibásodások javításának koordinálása, dokumentálása
  • alkatrész rendelésigény elkészítése, készlet nyilvántartása
  • erőforrások elosztása a hatékony munkavégzés érdekében
  • javaslattétel a meghibásodások csökkentése érdekében
  • a karbantartási területhez kapcsolódó dokumentumok, riportok készítése
  • kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • munka-, és tűzvédelmi előírások betartásának felügyelete

Elvárások / Requirements

  • villamos (vagy gépészmérnök) főiskolai végzettség
  • ipari automatizálási, hidraulikai, pneumatikai, gőzrendszer, PLC ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

  • műszaki kihívások
  • folyamatosan fejlődő, növekvő és stabil vállalati háttér
  • modern munkakörnyezet, új technológiák
  • családias közösség, fiatal csapat

Kapcsolattartó / Information

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu