junior quality engineer | gyöngyöshalász

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26792 / 27397
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Heves megyei partnerünk, egy nemzetközi autóipari gyártócég magyar leányvállalata, számára keresünk junior minőségbiztosítási mérnök kollégát. A cég a legmodernebb technológiával és felszerelésekkel rendelkezik, egy nemrégiben megvalósult zöldmezős beruházásként jött létre.

A pozícióra egy olyan junior mérnök kolégát keresünk, aki eleinte technikusi feladatokat lát el egy külföldi szakmai vezető mellett, majd amikor jövő év végén ez a külföldi mérnök hazatér, átveszi a feladatait és mérnökként folytatja pályáját.

Feladatok részletesen:

  • Felelős a termékek elsődleges ellenőrzéséért és a présformák bevezetéséért a gyártásban
  • Felelős a termékek utolsó ellenőrzéséért
  • Felelős a kibocsájtásra kerülő késztermékek minőségéért
  • Részt vesz a szemrevételezés / röntgen csapat által elutasított termékek selejtezéséről/ javításáról/ kibocsájtásáról szóló végleges döntés meghozatalában
  • A vizuális ellenőrök/ röntgenezők időszakos vizuális ellenőrzése az adott műszakban
  • Bármilyen kritikus, folyamatosan jelentett hibáról vagy hamis riasztásról azonnali visszajelzés adása a vizuális ellenőrző csapatnak
  • Összeállítja és közzéteszi a napi selejtre és javított termékekre vonatkozó adatokat, a legfontosabb problémákkal kapcsolatos konkrét megfigyelésekkel együtt
  • Felelős az azonnali visszajelzés biztosításáról a gyártás felé, minden olyan problémával kapcsolatosan, ami ismétlődő hibává nőheti ki magát
  • Felelősséggel tartozik a specifikációkon kívül eső termékek leselejtezéséért és blokkolásáért

Elvárások / Requirements

Az ideális kolléga erre a pozícióra egy frissdiplomás vagy épp tanulmányait végző mérnöknövendék (minőségügyi területen), esetleg egy minőségügyi technikus kolléga lenne megfelelő, aki vállalja, hogy (akár a cég támogatásával) elvégez egy releváns műszaki fősikolát.

Habár pályakezdőknek is megfelelő pozícióról van szó, az alábbiak előnyt jelentenek:

  • Min. fél év Visual Inspector vagy javítási területen eltöltött tapasztalat
  • Abroncs gyártás folyamatának alapfokú ismerete
  • Magas szintű probléma megoldási készség
  • Szervezési készség a cross functional teamen belüli koordinációs feladatok miatt
  • Gyors döntéshozatali készség
  • Munkavédelmi kockázatok ismerete az abroncs javítás területén használt anyagokra/eszközökre vonatkozóan.
  • Aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes alapfizetés és juttatási csomag
  • modern környezet
  • nemzetközi csapat
  • előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli, izgalmas munkakör.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu