junior project manager (gyártás-termelés) | göd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
göd, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
26912 / 27678
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk az egyik legdinamikusabban fejlődő multinacionális vállalat, aki a legmodernebb technológiákat alkalmazva gyártja le megrendelői részére az akkumulátorokat. Várjuk azok jelentkezését, akik szakmailag fejlődni szeretnének egy modern munkakörnyezetben.

Vezetői ambíciókkal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Lokáció: Göd

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • gyártósorok áthelyezésének támogatása, valamint ezek felállításának koordinálása, támogatása
  • termék bevezetési, valamint termelés-áttelepítési projektek koordinálása
  • sorok rendelkezésre állásának, kihasználtságának fejlesztése
  • a gyártás során felmerülő esetleges projektkockázatok azonosítása és kezelése
  • auditokon való részvétel
  • külföldi megrendelők látogatása esetén a gyártási folyamat bemutatása
  • projektek rész-feladatainak teljesítése, projekt dokumentációk elkészítése és frissítése
  • vevőkkel és a társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • gyártásban, termelésben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • asszertív kommunikáció
  • proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • LEAN ismeret
  • német nyelvtudás
  • autóiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • egyéb képesítések (PRINCE2, PMP)

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag piaci átlag feletti alapbérrel, bónuszokkal
  • üzemanyag támogatás / ingyenes vállalati busz
  • vállalati parkoló
  • étkezési támogatás
  • stabil pénzügyi háttér
  • hosszútávú fejlődési és előrelépési lehetőség, köszönhetően a vállalat nemzetközi tevékenységének
  • szakmailag inspiráló munkakörnyezet
  • összetett, szakmai kihívásokat rejtő feladatkör
  • belső képzések, tréningek

Kapcsolattartó / Information

Kisvári Lilla

lilla.kisvari@randstad.hu