irányítástechnikai mérnök | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
30830 / 32494
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A partnerünk az energiaipar meghatározó szereplője. Különböző energiát előállító technológiákkal foglalkoznak, mint gázturbinák, hibrid erőművek, generátorok, transzformátorok. Továbbá az energia szállításához és tárolásához is nyújtanak modern és fenntartható megoldásokat. Számura keresünk irányításterchnikai tervező és üzembehelyező mérnök.

Az új irányításterchnikai tervező és üzembehelyező mérnök feladatai:

  • erőművi komponensek és rendszerek folyamatirányító rendszereinek (mérés, vezérlés, szabályozás) tervezése
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel
  • a tervezett rendszerek helyszíni telepítése
  • az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása
  • a dokumentációban megadott szakmai útmutatások és a nemzetközi standard-ok követése a normáknak megfelelően
  • beszámolók, dokumentációk, riportok készítése

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • villamosmérnöki diplomával, irányítástechnikai ismeretekkel
  • forgó berendezéseken, elsősorban gázturbinán szerzett irányítástechnikai tervezői vagy üzembehelyezői tapasztalattal (Pl: Step 7, PCS7, T3000, stb. rendszerekben)
  • aktív, magas szintű angol nyelvtudással
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • alkalmazkodó képességgel, az önálló és proaktív munkavégzésre való készséggel
  • utazási hajlandósággal a munkaidő 30%-ában
  • német nyelvismeret, és hasonló tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • versenyképes juttatási csomag
  • lehetőségeid a személyes fejlődéshez
  • egyedülálló projektekben való részvétel
  • modern munkakörnyezet
  • nemzetközi környezetben és helyszíneken való munkavégzés

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Fazekas Viktor - viktor.fazekas@randstad.hu