hálózati adatmenedzser | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27026 / 27823
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalak élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ELMŰ csapatához!

Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózatdokumentációs osztálya Hálózati adatmenedzserét keresi !

Elosztó hálózat dokumentációinak EÉGIS rendszerben történő átvezetése,

Műszaki munkatársakkal történő kapcsolattartás, konzultáció,

Beérkező dokumentációk ellenőrzése, minősítése

Feladatok elvégzésének adminisztrálása,

Külső és belső, grafikus és alfanumerikus adatszolgáltatás,

A közműegyeztető irodára (személyes, email, levél), eközmű rendszerbe beérkező

ügyfélmegkereséseket, ügyfél igényeket, reklamációkat, információkat fogadja, ellenőrzi

és feldolgozza. Végrehajtja az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatokat.

Elvárások / Requirements

Szakirányú középfokú végzettség (műszaki vagy geodéziai)

Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, CAD)

1 év szakmai (műszaki területen szerzett) tapasztalat

Jó kommunikációs készség

Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés

Monotónia tűrés

Ügyfélorientált magatartás

Előnyt jelent:

EÉGIS felhasználói ismeretek

Villamosipari szakirányú középfokú végzettség

Amit kínálunk / Offer

Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítik

Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák

Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak számodra

Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz

Kapcsolattartó / Information