festési specialista mérnök | veszprém

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27481 / 28345
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Festési specialista mérnök kollégát keresünk egy prémium autómárka most induló nagyszabású projektjéhez, mely során egy új festő részleg lesz kialakítva a gyáron belül. A projektcsapat részeként az új kolléga részese lehet a teljes folyamat kialakításának a koncepciótól a szériagyártásig.

Festési folyamatok meghatározása, monitorozása

Gyártóberendezések telepítése, fejlesztése

Új termékek bevezetése, koordinálása, gyártási koncepciók kialakítása

A festési technológia műszaki színvonalának fenntartása

Gyártóeszközök felügyelete: műszaki dokumentációk kezelése, új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, munkabiztonsági felügyelet

A termelés szakmai támogatása

Kapcsolattartás külső / belső partnerekkel

Elvárások / Requirements

Mérnöki végzettség - preferáltan gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki területen

Festési technológia (spray painting) ismerete

Min. 2 év hasonló, festési technológiák terén szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Különböző gyártástechnológiák ismerete

Technikai szemlélet

ELŐNY:

Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Autóipari szabványok ismerete

PLC/ PC programozási ismeretek

 Géptervező / minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes javadalmazás

Modern munkakörnyezet

Munka és magánélet egyensúlyának megléte

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu